Nasz zespół

Agnieszka
Pałka

Mam 3 przestrzenie, w których zmieniam świat. W Project: People zajmuję się budowaniem strategii marketingowych i biznesowych oraz przeprowadzaniem badań User Experience jako Konsultant Strategiczny.

W GetDressed, od 2018 pełnię rolę CEO prowadząc 7-osobowy zespół tworzący innowacyjne rozwiązania dla fashion e-commerce w zakresie sztucznej inteligencji i cross-sellingu.

Fundacja SEED jest dla mnie przestrzenią do działań non-profit, to tu łączę świat profesjonalistów i młodych ludzi z ogromnym potencjałem. Prowadząc ją skupiam się na rozwoju w umiejętności przywództwa.

Możesz znać mnie też jako finalistkę „Drogi na Harvard” czy laureatkę Stypendium im. Stanisława Wyspiańskiego.

Daniel
Mika

Moje główne pasje to sztuczna inteligencja i pokazywanie, że można więcej, niż się powszechnie wydaje. Mój plan na życie to wykorzystanie AI, by tworzyć produkty, które dostarczają nowy rodzaj wartości światu. Moim zdaniem sztuczna inteligencja będzie największą rewolucją XXI-w, a ja chce mieć bezpośredni wpływ na to, jak zmieni otaczającą nas rzeczywistość.

Mam 5 lat doświadczenia w budowaniu rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję, od 2018 jestem CTO startupu GetDressed, gdzie rozwijam technologię AI, która pozwoli zrozumieć estetykę i gust modowy człowieka, będzie działać jak profesjonalny stylista.

Poprzez pracę w Fundacji SEED realizuje swoją pasję do wskazywania ogromnych możliwości, przed jakimi stoją młodzi ludzie. Przy tym mam okazję współpracować i poznawać osoby, które inspirują mnie do realizowania nowych pomysłów i spojrzenia na problemy z innych perspektyw.

Poza pracą biorę również udział w hackathonach, by rozwijać swoje umiejętności i przeżyć świetne doświadczenie z moimi znajomymi-inżynierami. Największy sukces do tej pory to zwycięstwo na największym w Europie i drugim co do wielkości na świecie międzynarodowym hackathonie stacjonarnym HackYeah2019 w kategorii "The Future of Media".

Zuzanna
Słobodzian

Od zawsze interesowałam się działalnością społeczną i miałam mnóstwo pomysłów na to, jak zmienić na lepsze najbliższe otoczenie. Realizuję swoje plany m. in poprzez organizację różnych wydarzeń w ramach projektu Olimpiady Zwolnieni Z Teorii.

Jestem również radną w Młodzieżowej Radzie Krakowa oraz od kilku lat włączam się w działania Budżetu Obywatelskiego. W wolnym czasie uczę się programowania i to z tym zawodem wiążę swoją przyszłość. Fascynują mnie góry oraz dzika przyroda i to tam można mnie szukać gdy chcę odpocząć od miasta.

Bartłomiej
Hada

Jestem prostym uczniem technikum, który chce zmienić świat, ale nie ma jeszcze pomysłu jak to zrobić. Moją największą pasją jest programowanie, ale interesuję się też historią i tworzeniem gier.

Próbowałem z przyjaciółmi założyć startup, oparty o aplikację proponującą przepisy osobom na dietach, lecz okazało się to nie być rzeczą, której chciałbym poświęcić wymagany jej czas.

Aktualnie skupiam się na tym, co najbardziej mi się w tym projekcie podobało – stawianiu sobie nowych wyzwań i rozwijaniu się, poprzez ich pokonywanie. Między innymi tworzę grę, czytam sporo książek i planuję kolejny startup.

Jednym z tych wyzwań jest działalność w SEED – staram się tutaj rozwijać swoje umiejętności miękkie i w pewnym sensie odwdzięczyć się za to, że właśnie dzięki SEEDowi postanowiłem rozwijać się poza szkołą i próbować nowych rzeczy, takich jak prowadzenie firmy i tworzenie gier.

Jakub
Szydłowski

Uwielbiam wyzwania, dlatego też chętnie podejmuję rękawicę rzucaną przez życie.

Od 2018 współtworzę startup GetDressed, oferujący rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji skierowane do sklepów fashion ecommerce, aktualnie pełnię tu rolę Business Developera.

Fundacja SEED pozwala mi robić to co uwielbiam – czyli być proaktywnym. Poza harcerstwem jest to dla mnie miejsce, w którym mogę dać coś z siebie dla innych. Czuję się spełniony tworząc projekty zmieniające życie innych na lepsze.

Interesuje się psychologią i ekonomią – w 2020 roku uzyskałem tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

Zbyszko
Sobecki

Od dłuższego czasu interesuję się montażem wideo i psychologią. Jestem fanem minimalizmu i prostoty, ale zawsze staram się wyciągnąć z siebie 200% normy.

Moją przygodę z SEEDem zaczynałem jako uczestnik wydarzeń. Dzięki temu nauczyłem się sporo o biznesie i samorozwoju. Wykorzystałem te doświadczenia, żeby wraz z kolegami w 2019 roku wygrać w konkursie "Mój pierwszy biznes". Zdobytą wiedzą staram się dzielić z następnymi młodymi ludźmi. U nas w fundacji zajmuję się materiałami wideo, grafikami oraz wolontariatem.

Marcel
Spisak

Największą satysfakcję sprawia mi praca nad wspólnym przedsięwzięciem w grupie zaangażowanych osób. Jeden cel, wiele perspektyw i chęć zdobywania świata. Uwielbiam przekształcać innowacyjne pomysły na konkretny plan działania, tworząc wokół tego potencjał biznesowy.

Na codzień realizuję kilka projektów poczynając od GetDressed gdzie jako COO, pełnię rolę osoby odpowiedzialnej za płynny przepływ pracy i organizację zespołu, budując rozwiązania sztucznej inteligencji w fashion e-commerce.

Będąc freelancerem dodatkowo zajmuję się tworzeniem aplikacji mobilnych, stron internetowych oraz wielu innych rozwiązań pomagając przy tym w rozwoju startupów i małych firm.

Moją pasją jest kinematografia, która pozwala mi dokumentować spontaniczne wyprawy i podróże, tak aby móc dzięki temu inspirować innych do działania i odkrywania siebie.

Jakub
Stawowy

Moje główne hobby, to sporty elektroniczne. W wolnym czasie staram się, aby osiągnąć coś w tym świecie. Jako osoba bardzo otwarta i skora do pomocy, często przybieram postać złotej rączki, w jakimkolwiek aspekcie, w którzym moi znajomi potrzebowaliby dodatkowej pary rąk.

Tak też rozpoczęła się moja przygoda z fundacją SEED, z którą zaliczyłem organizację kilku dobrze zapamiętanych eventów. Ludzie cenią mnie za filozofie z jaką podchodzę do otaczającego mnie świata oraz pozytywny vibe, którym staram się zarażać każdego, z kim przyjdzie mi pracować lub po prostu spędzać czas.

Nasi alumni

Eryk
Dziedzic

2018 - 2020

Uwielbiam angażować się w nowe rzeczy i badać nieznane wody. Daję upust swojej energii programując, tworząc rozwiązania w startupie i we własnych projektach. Często uwalniam wewnętrznego humanistę, który jest głodny metafizycznych rozmyślań, dyskusji i literatury.

W GetDressed jestem stale rozwijającym się Full Stack Developerem i głową projektu naszej aplikacji mobilnej. Po godzinach bawię się swoimi umiejętnościami jako freelancer.

Uwielbiam poznawać ludzi w pełni i wierzę, że każdy kryje w sobie tony ciekawych historii. Konfrontuję swój światopogląd z innymi na spotkaniach klubu filozoficznego, który współtworzę.

W SEED zajmowałem się logistyką, sprzętem i finansami, a moim celem było wsparcie młodych ludzi w podejmowaniu decyzji, które zaważą o ich przyszłości.

Mateusz
Ferfecki

2019 - 2020

W wieku 14 lat rozpocząłem swoją przygodę z nagrywaniem filmów na Youtube. Od 15 roku życia interesuję się biznesem i rozwojem osobistym. Pomimo młodego wieku, prowadziłem już w życiu kilka różnych biznesów.

Zaczynałem w branży gier komputerowych, gdzie zajmowałem się nagrywaniem filmów i sprzedażą produktów elektronicznych. W między czasie tworzyłem jednak różne strony internetowe i nowe media.

Szukałem czegoś co najbardziej będzie do mnie pasowało. Z czasem ewoluowało to do działalności agencji interaktywnej Matezun.

Więcej informacji na mój temat znajdziesz na stronie: mateuszferfecki.pl

Maya
Bielawska

2019 - 2020

Najlepiej czuję się mówiąc po angielsku jako że prosto ze Lwowa, trafiłam do brytyjskiej szkoły w Polsce. Bez problemu dogadam się w kilku językach. Uwielbiam mówić i uwielbiam słuchać, a resztę czasu wypełniam muzyką, która łączy mnie z przyjaciółmi.

Działam dużo i kreatywnie, stąd też zajęłam się stworzeniem pierwszej edycji TEDxYouth@Kazimierz w Krakowie. Jaka była moja motywacja? Zrobiłam to dla ludzi, bo ludzi lubię, tak jak lubię tworzyć doświadczenia. W wolnym czasie zdarzyło mi się prowadzić kilka innych projektów, takich jak internetowe czasopismo LOKKAL, w którym publikowali się młodzi artyści, czy aplikacja mobilna “Jadę” zachęcająca do ekologicznych środków transportu, tworzona we współpracy z Miastem Kraków.

Joanna
Przystał

2019 - 2020

Aktywnie działa w fundacji wspierającej rozwój młodych ludzi w ich poszukiwaniu ścieżki własnego rozwoju. Angażuje się w liczne projekty teatralne i społeczne, dając upust swojej artystycznej duszy.

Współtworzy Project: People Space, wierząc, że każdy kreatywny umysł potrzebuje dla siebie dobrego miejsca.

2018 - 2020

Antoni
Smółka

Życie to dla mnie ciągła rywalizacja. Szukam jej na każdym polu i w niej się odnajduję. Poczynając od kortu do squasha, który regularnie odwiedzam, przez wyzwania naukowe, których podejmuję się startując w konkursach i olimpiadach, a kończąc na inicjatywach społecznych, które potrafią dać tyle radości.

W wieku 15 lat wyprowadziłem się z domu, obecnie uczę się i pracuję, zwiedzam zakątki Europy i USA oraz stawiam pierwsze kroki w inwestowaniu na giełdzie. Wszystko to z rockową muzyką na słuchawkach.